אודות

שמי שגית, אמא לשלוש בנות, כבר 16.5 שנה במקצוע האימהות.

במהלך שנותיי כאמא נעזרתי הרבה ברפואה המשלימה מגילאים צעירים של בנותיי, ובעיות כואבות נפתרו בזכותה, החל מבעיות אוזניים וריאה וכלה בהרטבת לילה.

הדבר העומד בבסיס הרפואה ההוליסטית הוא שגופנו מסוגל לעזור לעצמו להבריא כשנותנים לו את הכלים הנכונים, פיזיים או רגשיים כאחד ולכן באתר קיימים מטפלים גם בהרטבת לילה ודמיון מודרך

חמניה | רפואה טבעית לילדים: אודות, כל מה שרציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול

אינדקס מטפלים רפואה משלימה ילדים

האתר קם כתוצאה מהקושי שחשתי בכל פעם שחיפשתי משהו ברשת על בעיה או סימפטום זה או אחר. הקושי אף גדל כשחיפשתי מטפל בשיטה זו אחרת.
בעיקר כשהכרתי מעט שיטות. 
ישנם הרבה מאוד מטפלים טובים המטפלים בשיטות רבות ולעתים לא מוכרות, היכולות להתאים לילדכם, ויחד עם זאת קשה לדעת האם המטפל אכן מטפל גם בילדים, מה אומרת שיטת הטיפול שלו בכלל, ומהי ההסמכה שעבר.

האתר עושה סדר בראש – מסודרות בו שיטות טיפול רבות, גם כאלו פחות נפוצות, נמצאים בו מטפלים מוסמכים אשר בדף המטפל שלהם ניתן למצוא מה היא ההסמכה שלהם, היכן הם מטפלים, במה הם מתמחים וקישורים שונים אשר נראים להם חשובים.
האתר מקל על הקשר בין המטפל להורה, אשר יכול להתרשם ממנו בדף המטפל אשר יש לו. בדף ניתן יהיה לראות מה שיטת הטיפול שלו, באתר ניתן למצוא מידע על כל שיטת טיפול של כל מטפל ומטפלת, על הניסיון וההסמכה של כל אחת ואחד. וכמובן את מספר הטלפון שלו או שלה, כך תוכלו לשוחח אתם ישירות ולהחליט איזה מהם הוא המתאים ביותר לילדכם.

אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר, להעשיר את הידע ולבחור את המטפל המתאים לכם בדיוק, כי היום קל לבחור מטפל!

חמניה | רפואה טבעית לילדים: eft tapping, eft טאפינג, eft ישראל, eft טיפול

eft

שיטת EFT – Emotional Freedom Techniques טאפינג, היא שיטה המשלבת מזרח ומערב. במהלך סשן של

להמשך קריאה »
חמניה | רפואה טבעית לילדים: ביופידבק חרדה, ביופידבק הפרעות קשב וריכוז

ביופידבק

ביופידבק = משוב ביולוגי. טיפול ביופידבק עוזר למטופל ללמוד להשיג איזון ושליטה בתפקודים פיזיולוגיים אשר נתפסים כבלתי

להמשך קריאה »