אינדקס מטפלים ברפואה משלימה - חמניה

שמי שגית, אמא לשלוש בנות, כבר 17 שנה במקצוע האימהות.
כאמא לשלוש בנות אני רוצה עבורן את הטוב ביותר.
בשבילי, רפואה משלימה היא הטובה ביותר,
טיפול הוליסטי הנותן לבנותי את המענה השלם- הגופני והרגשי גם יחד.

נעזרתי במהלך השנים בדיקור, צמחים, מטפלות רגשיות, ועוד.
לעתים היה לי קושי למצוא את המטפל המתאים, מכיוון שהחיפוש שלי היה מוגבל למטפלים מפה לאוזן ולא תמיד מי שהמליצו עליו התאים לי, אם בסוג הטיפול ואם בחיבור עם המטפל. ולחפש מטפל אקראי מהרשת לא בא בחשבון מבחינתי.

חמניה | רפואה טבעית לילדים: אודות, כל מה שרציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול

רפואה משלימה ילדים וטיפול הוליסטי

בבואי לבנות את האתר שמתי שתי מטרות מול עיני: האחת, לחבר אתכם ההורים עם מטפלות ומטפלים מעולים במגוון שיטות מוכרות יותר ופחות על מנת שתוכלו למצוא בדיוק את זה המתאים לילדכם ולכם, והמטרה השניה, להעביר ידע אליכם, עם מאמרים מעניינים על נושאים שונים בתחומי הרפואה המשלימה,שיטות טיפול שונות, ועל תחומי הבריאות בכלל אשר יתנו לכם נקודות מבט רחבות.

האתר קם כתוצאה מהקושי שחשתי בכל פעם שחיפשתי משהו ברשת על רפואה משלימה לילדים או בעיה או סימפטום זה או אחר. הקושי אף גדל כשחיפשתי מטפל בשיטה זו אחרת.
בעיקר כשהכרתי מעט שיטות. 
ישנם הרבה מאוד מטפלים טובים המטפלים בשיטות רבות ולעתים לא מוכרות, היכולות להתאים לילדכם, ויחד עם זאת קשה לדעת האם המטפל אכן מטפל גם בילדים, מה אומרת שיטת הטיפול שלו בכלל, ומהי ההסמכה שעבר.

חמניה, אינדקס מטפלים ברפואה משלימה עושה סדר בראש בתחום של רפואה משלימה לילדים – מסודרות בו שיטות טיפול רבות, גם כאלו פחות נפוצות, נמצאים בו מטפלים מוסמכים אשר בדף המטפל שלהם ניתן למצוא מה היא ההסמכה שלהם, היכן הם מטפלים, במה הם מתמחים וקישורים שונים אשר נראים להם חשובים.

האתר מקל על הקשר בין המטפל להורה, אשר יכול להתרשם ממנו בדף המטפל אשר יש לו. בדף ניתן יהיה לראות מה שיטת הטיפול שלו, באתר ניתן למצוא מידע על כל שיטת טיפול של כל מטפל ומטפלת, על הניסיון וההסמכה של כל אחת ואחד. וכמובן את מספר הטלפון שלו או שלה, כך תוכלו לשוחח אתם ישירות ולהחליט איזה מהם הוא המתאים ביותר לילדכם.

מחפשים רפואה משלימה לילדים? מחפשים טיפול הוליסטי לילדים? מחפשים אינדקס מטפלים ברפואה משלימה? אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר, להעשיר את הידע ולבחור את המטפל המתאים לכם בדיוק, כי היום קל לבחור מטפל!

טיפול הוליסטי לילדים, טיפול גופנפש

מטפלים ברפואה משלימה בכלל ומטפלים ברפואה משלימה המתמחים בטיפול בילדים, עובדים מתוך תפיסה הוליסטית: הם רואים את הילד כמכלול, כשלם, פיזית ורגשית כאחד. על המטפלים ברפואה משלימה לילדים להיות מקצועיים, עליהם לאהוב ילדים, להבין לנפשם בנוסף לגופם. המטפלים שתמצאו באתר למדו במקומות מוכרים, עובדים עם ילדים ומבינים את הקשר ההדוק בין גוף לנפש. תחומי הטיפול שתמצאו באתר מגוונים ויחד יוצרים את השלם המביא להרמוניה בין הילד לעצמו ולמשפחתו.

חמניה - טיפול הוליסטי לילדים

כהורים, כאשר אתם נכנסים לאתר של קופת החולים שלכם, כי מי מילדכם סובל ממחלה או תופעה רפואית כזאת או אחרת, מה תמצאו בו?
לרוב, תמצאו שמות של רופאים מסודרים לפי מקצוע, מידע על מחלות או סימפטומים של מחלות.
כאשר אתם נכנסים לאתר חמניה – רפואה משלימה לילדים תמצאו תכנים דומים:
מאמרים על מחלות,  סימפטומים מצבים בריאותיים ודרכי טיפול טבעיות והכי חשוב, שמות של מטפלים – שבשונה מקופת החולים, מטפלים רק בילדים ומתמחים בגישות שונות מהתחום הגדול של רפואה משלימה. באתר תוכלו להכיר מטפלים בתחומים מגוונים אשר עליהם יתכן ולא הכרתם.

אינדקס מטפלים ברפואה משלימה חמניה – איך הכל התחיל?

כאשר התחלתי לחשוב על אתר המאגד בו את מיטב בעלי המקצוע המטפלים בילדים מתחומים שונים של רפואה אלטרנטיבית, ידעתי שהוא יהיה אחר. ניתן למצוא ברשת אתרים רבים המציגים תוכן הקשור ב-  רפואה משלימה, יש הרבה אתרים של מטפלים ברפואה אלטרנטיבית, אבל אתר חמניה הינו האתר היחיד שמתמקד ברפואה משלימה לילדים במתכונת המציגה מטפלים וידע חשוב כאחד. אתר חמניה משתדל להעניק לכם ההורים, ידע שיאפשר לכם לבחור נכום מטפל.ת לילדים שלכם. באתר תוכלו לקרוא על מצבים בריאותיים, להתעדכן על טיפול ברפואה משלימה ולבחור מטפל מוסמך והכל במקום אחד. באתר חמניה ניתן למצוא מטפלים בגוף ומטפלים בנפש כאחד היוצרים רפואה שלמה והרמונית ומאפשרים לכם ההורים לבחור טיפולים מגוונים לילדכם.

אינדקס מטפלים ברפואה משלימה – כל המידע, במקום אחד

חסל שיטוטים ברחבי הרשת אחרי טיפול הוליסטי לילדים, הכל נמצא במקום אחד – אינדקס מטפלים ברפואה משלימה חמניה מרכז מטפלים ברפואה משלימה לילדים. 

המטפלים המופיעים באתר נבחרו בקפידה וכל אחת ואחד מהם הוסמך לטפל בשיטה אותה הם מציגים רק אם הוסמכו במוסד מוכר. יתר על כן, מדובר במטפלים המתמחים בטיפול בילדים, כל אחת ואחד בתחומם ואתם ההורים יכולים לבחור בקלות בין מטפלים הנמצאים באזורכם.
לכל מטפל תחום התמחות ודרכי התקשרות, כדי שאתם ההורים תוכלו לבחון התאמה לילדכם וליצור קשר בקלות.

באתר רכזנו מטפלים מוסמכים ברפואה משלימה על גווניה- פיזיים ורגשיים.
במקום אחד תמצאו ריכוז של מטפלים, בשיטות שונות, המתאימות למגוון בעיות ומצבים, אם פיזיים ואם רגשיים, אם אחרי הלידה ועד גיל ההתבגרות ואם לפני הלידה בהכנה ללידה ודולות.

בנוסף, האתר מכיל ידע רב בתחומים שונים של טיפול הוליסטי לילדים,
החל מאנטומיה בסיסית כמו מהי מערכת אף אוזן גרון ועד לחמשת האלמנטים ברפואה סינית מסורתית ושיטות להקלה במצבים שונים על פי הגישה הטבעית.

חוץ ממטפלים טובים, מה עוד יש באתר חמניה?

רפואה משלימה היא רפואה הוליסטית.
רפואה הוליסטית מטפלת גם בגוף וגם בנפש, על מנת להביא את גופנו לאיזון. משום כך חמניה – אינדקס מטפלים ברפואה משלימה כולל גם מטפלים בתחומי הרגש, מדריכות הורים, גמילה מחיתולים, ומכינות ללידה. הכל כדי להביא את הילד ומשפחתו לאיזון ולהטבה במצבו. מבחינתכם ההורים אתם מקבלים חבילה מושלמת:

ידע רב העונה על שאלות בוערות הקשורות לבריאות ילדנו ומטפלים מומחים. הכל במקום אחד.

חמניה | רפואה טבעית לילדים: eft tapping, eft טאפינג, eft ישראל, eft טיפול

eft

שיטת EFT – Emotional Freedom Techniques טאפינג, היא שיטה המשלבת מזרח ומערב. במהלך סשן של

להמשך קריאה »
חמניה | רפואה טבעית לילדים: ביופידבק חרדה, ביופידבק הפרעות קשב וריכוז

ביופידבק

ביופידבק = משוב ביולוגי. טיפול ביופידבק עוזר למטופל ללמוד להשיג איזון ושליטה בתפקודים פיזיולוגיים אשר נתפסים כבלתי

להמשך קריאה »