הצטרפות מטפלים

רוצה להצטרף לאתר – חמניה רפואה משלימה לילדים?

רוצה לקבל חשיפה לאלפי גולשים שמחפשים מטפלים לילדים באתר?

רוצה להיות חלק מחמניה אינדקס מטפלים הוליסטים?

זה הזמן למלא את הטופס ואנחנו נחזור אליך בהקדם!

בואו להצליח אתנו!

5 סיבות למה למה כדאי לך להיות חלק מקהילת המטפלים של אתר חמניה?

1.

חשיפה

רוצה להנות מחשיפה לאלפי גולשים שהינם לקוחות פוטנציאלים בכל חודש?
השקענו מאמץ רב על מנת למלא את האתר בתוכן רלוונטי במספר גדול של תחומים שאנו יודעים בוודאות שהורים מחפשים ברשת. בחרנו באסטרטגיה שכבר היום מוכחת כנכונה, לספק הרבה ערך וידע שמעידים על כך שמדובר באתר רלוונטי שאפשר לסמוך עליו. 
אנו מזהים כניסות רבות לאתר וצפיות רבות בכרטיסי מטפלים.

2.

כוחה של קבוצה

כל מאמר, כל לינק הנלחץ על ידי משתמש, כל דף מטפל אשר לחוצים עליו, מקדם את האתר כקבוצה. כוחה של קבוצה הוא משמעותית גדול יותר מכוחו של המטפל הבודד.

3.

קידום מקצועי

האתר מקודם על ידי בעלי מקצוע מיומנים, המשתמשים בכל הכלים העומדים לרשותם על מנת להציב את האתר במקומות הראשונים במנועי החיפוש בחיפושים רלוונטים. וון ערוצים, דבר המשחרר את המטפל.ת מקידום עצמי ועבודה בקידום במקום לעבוד בטיפול עצמו. המחיר אשר נגבה באתר הוא לאין ערוך קטן יותר.

4.

מקצועיות

אנו מאפשרים לכל מטפל ומטפלת החפצים בכ,ך לפרסם מאמרים ארוכים יותר ופחות על מגוון נושאים העולים מעבודתם ותחום ההתמחות שלהם. בכל מאמר הפניה לפרטי ודרכי ההתקשרות עם המטפל.
כאשר הורים נחשפים למאמר של מטפל הערך שלו עולה. הפירסום אינו כרוך בתשלום נוסף והוא חלק מה״אני מאמין״ של האתר אשר בא למען קידום המטפלים.

5.

שקיפות

החיבור בין המטפלים למטופלים נעשה ישירות מולם עם מספר הטלפון הפרטי של המטפל. האתר לא מקשר בין לבין, לא לוקח חלק מהתשלום על טיפול.
נכון שכך כביכול אין מדד ברור להצלחת ה״שכירות״ באתר או לא, ואנחנו כאנשים זקוקים למדדים.
מצד שני, אנחנו, אנשי האתר, רוצים שתישמר פרטיות המתקשרים ותמיד ניתן לדעת כמה לחיצות על הפרופיל שלי היו בזמן מסויים וכמובן שהמידע הזה זמין לכם.

חוץ מכל היתרונות האלו האתר נוח לחיפוש ולשיטוט והנתונים מוכיחים זאת!

מזמינה אתכם להיכנס ולהצטרף!

חמניה | רפואה טבעית לילדים: לוח אלטרנטיבי - אינדקס מטפלים רפואה משלימה לילדים

אינדקס מטפלים

נוכחות ברשת חיונית לכל עסק באשר הוא, במיוחד לעצמאים, ובמיוחד בתקופה האחרונה. אסקור פה את היתרונות שיש למטפלים ברפואה משלימה המופיעים באינדקס בכלל ובאתר חמניה – רפואה משלימה לילדים בפרט.

קצת על האתר

חמניה – רפואה משלימה לילדים, הינו אתר חדש אשר קרם עור וגידים במהלך חצי השנה האחרונה. האתר הוקם מתוך מטרה להנכיח את המטפל העצמאי ברשת, ליצור עבורו מקום נוסף אשר בו יוכל להביא את עצמו עבור המטופלים הבאים ולהוות מקום בטוח להורים להתרשם ממגוון המטפלים המתמחים בטיפולי רפואה משלימה לילדים.

חמניה – אינדקס מטפלי רפואה אלטרנטיבית לילדים

למרות המילה המשמימה והקונוטציות שהיא מעלה בנו, אינדקסים נמצאים סביבנו בצורות שונות. כאשר גולש מחפש בעל מקצוע הוא פונה לאינדקס, גם אם קוראים לו בשמות אחרים כמו: 144, מידרג או המקצוענים ואולי אפילו אתר קופת חולים. 
לאינדקס יתרון בולט, הוא ממקד. 
אינדקס מרכז מספר בעלי מקצוע באותו האזור כך שהמחפש יכול למצוא בקלות ומתקשר למי שמופיע באינדקס. הוא לא ימשיך לחפש הלאה. 
אינדקס מחולק למקצועות המקלים על המחפש למצוא בקלות את מה שביקש, למשל- דיקור סיני לילדים, או רופא עיניים בתל אביב.

רפואה משלימה לילדים –מיקוד, זה כל הסיפור!

מה מבדיל את אתר חמניה-רפואה משלימה לילדים משאר האינדקסים הקיימים?
בואו נראה… 

איך נראית דרכו של הורה אשר ילדו לא מרגיש טוב?

ברוב המקרים, בשלב הראשון, כשהילד שלנו מגלה סימפטומים גופניים כאלו ואחרים אנו פונים לחפש מידע בגוגל. אנו מחפשים את המשמעות של הסימפטום אותו יש לילד וההשלכות שלו על מצבו הבריאותי, אנו מחפשים מידע על הבעיה כדי שנוכל להתייחס אליה בפרופורציה הנכונה. בשלב הבא נבחן איזה טיפול עשוי להתאים למצב.

המיוחד באתר חמניה-רפואה משלימה לילדים שהוא לא סתם אינדקס משום שחוץ מריכוז והצגת מטפלות ומטפלים ברפואה משלימה לילדים הוא מכיל תוכן רב ומקיף שימשוך הורים להכנס לאתר משום ולקבל מידע רב על מגוון מצבים רפואיים.
התוכן מחולק למאמרים המסודרים כך שניתן לקרוא גם על הסימפטום וגם על משמעותו ברפואה המשלימה ולעתים – הצעות להקלה על התסמינים.

מחפשים טיפול מיטיב לילד

הורה המחפש טיפול טבעי או טיפול ברפואה משלימה לא בהכרח יודע מה הוא מחפש. הוא כותב מילות חיפוש כלליות- רפואה משלימה, מטפלים לילדים ברפואה משלימה ועוד. לעתים הוא יכתוב מילים ממוקדות יותר כמו דיקור לילדים או הומאופטיה לילדים וכדומה.

בשלב הזה נכנס הקידום המקצועי של האתר לפעולה והאתר יופיע במקום גבוה בגוגל.

ההורה יכול לצפות בכל מטפלי האתר ולהחליט מה ומי מתאים, או להתקשר לכמה מטפלים ולהחליט.

כאשר יש מיקוד יש תוצאות!

הורים רוצים לדעת למי הם מתקשרים ולכן בדף המטפלת או המטפל כתובים בקצרה פרטי המטפל, התמחות, לימודים, והכי חשוב- מי את או אתה.

גם כאשר הורים מקבלים את שימכם על פי המלצה ממישהו, הם לא פוסחים על שלב החיפוש ברשת.

אינדקס חמניה – כל המידע, במקום אחד

במיוחד בתקופה הזאת, הופעה באינדקס תגביר את החשיפה שלכם מול המטפלים האחרים. חשוב שתופיעו כמה שיותר פעמים בכמה שיותר אזכורים בגוגל במקומות הראשונים. רוב האנשים לא מחפשים מעבר לעמוד הראשון. אולי השני. האתר נותן לכם מקום נוסף בו תהיו נוכחים.

במידה ואין לכם אתר, דף המטפל הוא האתר שלכם וכאשר יחפשו את שימכם יקבלו אתכם בתוך האתר.

אתר שלכם משדר מקצועיות

במידה ואתם מטפלים בשיטה מוכרת פחות נוכחותכם ברשת חשובה אף יותר. הורים אשר קוראים על השיטה יכולים להגיע ישירות למטפלים בה. מיד. בלי להמשיך ולחפש. הם מצאו. מצאו אתכם.

 

מטרה נוספת לאתר הינה לתת מקום למטפלים בה הם ירגישו נוח לשוחח עם מטפלים אחרים, ליצור שיתופי פעולה, לספר על דילמות והצלחות, ואפילו סדנאות, מתוך ראייה שקהילה חזקה נותנת כוח ואנרגיה לנמצאים בה.

הקהילה בבנייה ותהיה פעילה בעתיד הקרוב.

 

חשוב שתדעו,

האתר מקודם באופן עקבי ומקצועי.