The Butterfly Button

דינה זלוטניק

אני אם חד-הורית לילד מתבגר ומתמודדת עם הבלבול, גם של הבן שלי וגם שלי כאמא, שמפגיש אותנו הגיל הזה.
לא פשוט להיות הורה לילד בגיל ההתבגרות, צריך להיות עם המון סבלנות, אורך רוח, הבנה של המצב, הכלה, אמפתיה, גמישות, ועם זאת להיות בעל סמכות ולא לפחד לפעמים להגיד לא, ולשים גבול.
ההורות בגיל ההתבגרות מפגישה אותנו עם הורות אחרת מזו שהיתה לנו עד כה, כהורים לילדים צעירים. התפקיד שלנו משתנה יחד עם גיל הילדים. אנחנו מוצאים את עצמנו ״מאבדים אחיזה״ בילדים, מאבדים שליטה, מאבדים אף את הסמכות. הילד פתאום מגלה שאנחנו רק בני אדם ואנחנו לא מושלמים, הוא מגלה עצמאות ולא רוצה שנתערב בענייניו, הוא מסתיר מאיתנו דברים, הוא מתנגד, הוא מורד, הוא מתרחק ואנו ההורים, מרגישים שאנחנו כבר לא משמעותיים עבורו.
אבל זה לא ככה. הוא מתרחק ומורד כי הוא זקוק לנפרדות. הוא צריך למצוא את ה״אני״ שלו, לבנות את האישיות שלו, ולשם כך הוא צריך לבדוק את הדברים, להתנסות, לבעוט ולמרוד. והתפקיד שלנו הוא, להיות שם במרחק מה, להתבונן, ללוות בעיניים טובות, לאפשר, לקבל אותו כשהוא חוזר הביתה, ולהכיל את הבלבול שלו, את הכעס, את העצב ואת כל הכאוס הזה של גיל ההתבגרות.

מרב בן חור סבן

מרב בן חור סבן

שמי מרב בן חור סבן, יועצת שינה ומדריכת הורים על פי התיאוריה הפסיכולוגית של אלפרד אדלר, עם התמחות בהפרעות קשב וריכוז. לעולם הדרכת ההורים הגעתי בעקבות חוויה אישית שגרמה לי לחשב מסלול מחדש ולעזוב את תפקידי כיועצת משפטית בכירה.

כאם ל-4 ילדים, מצאתי את עצמי בשתי חזיתות:
מצד אחד, חוויתי לילות לבנים עם התינוק שלי שסבל מבעיות שינה ומצד שני, חוויתי ימים מאתגרים בהם נדרשתי להתמודד עם סיטואציות משפחתיות שונות בהן היו מעורבים ילדיי הגדולים. מצב זה עורר בי תהיות, האם שינוי כלשהו בהתנהלות שלי עשוי להשפיע על יכולתי להתנהל טוב במצבים של בעיות שינה, אי שיתוף פעולה מצד הילדים, או מצבים המושפעים מהפרעות קשב וריכוז ומלקויות למידה. ומכאן, הדרך לעולם ייעוץ השינה והדרכת ההורים הייתה קצרה, חווייתית ומרתקת.

קרן רונן

נעים מאוד, שמי קרן רונן
מתגוררת בישוב הקהילתי נירית ליד כפר סבא,
נשואה ואמא לשלושה ילדים.
הגעתי אל עולם ה NLP על מנת לעבור תהליך אישי.
תוך כדי הלימודים \התוודעתי ליכולותיו של ה NLP להביא לשינויים פנימיים עמוקים באמונות מגבילות, בטחון עצמי, פחדים, וחסמים.
שינויים אשר התרחשו בתקופת הלימודים בעולמי ואצל חברי לקורס, גרמו לי להבין ולהחליט – זה תחום בו אני מעוניינת להמשיך להתמקד, להתקדם ולהתמקצע בו.
עבורי, הנחות היסוד ומיומנויות ה-NLP אינן כלי עבודה בלבד,
אלא דרכי פעולה שהפכו לטבע שני ושיפרו את איכות חיי והסובבים אותי.

דלית מור

דלית מור

נעים להכיר, שמי דלית מור ואני אמא לרואיקי בן 11.5 ולכלבלב קטן בשם דקסטר, גרה בקיבוץ עין דור שליד הר תבור.
את דרכי המקצועית התחלתי לפני 7 שנים כמאמנת לבני נוער והיום אני מאמנת ומלווה בעיקר בנות נוער בתקופת חיים מאתגרת ומרגשת שנקראת גיל ההתבגרות. אני משלבת בעשייה שלי את האימהות שהן גורם משפיע וחשוב בעיצובן ובשלותם הרגשית והרוחנית של בנותיהן. כשהאימהות מעורבות בתהליך, בנותיהן מצליחות לגבור על כל קושי ולהתחבר למי שהן באמת.

בתחום האימון הרגשי אני עוסקת כבר למעלה מ- 7 שנים. במשך שנותיי כמאמנת, סייעתי למאות ילדים ומבוגרים לעשות שינויים שמעצימים אותם, מטפחים את הדימוי העצמי ומגבירים את הביטחון במי שהם וביכולתם להצליח.

    מה אני מביאה איתי?

✔ רצון עמוק לנתינה.
✔ ניסיון אישי והבנה עמוקה של הקשיים איתם מתמודדים המתאמנים.
✔ אין ספור תובנות שהבנתי בעצמי ויישמתי על עצמי.
✔ אוירה תומכת ואוהבת שמאפשרת ביטחון לשינוי וגדילה.
✔ הוכחות בשטח- כלם מעשיים שנבדקו והוכיחו את עצמם.
✔ העברת החומרים בצורה פשוטה וידידותית המותאמת לכל ילד.

מרחב האימון שלי נמצא בביתי שבעין דור, בקריית מוצקין, בחיפה ובזום.

שירה רוזנבוים

נעים להכיר, אמא לנויה בת ה- 14.5 ואופק בן ה- 10, זוגתו של אמיר ועוד מעט נושקת ל – 45. מעל לעשור שאני מטפלת ומרצה בכל הקשור בפרחי באך, נטורופתית N.D ובשלוש השנים האחרונות גם מנהלת את מועדון הבאך למטפלים ומרצה במרכז "רגעים שבאך".
אל הייעוד ולשליחות שלי הגעתי לפני כ- 20 שנה מהסיפור האישי שלי. כנערה סבלתי מכאבי בטן נוראים שלימים אובחנו כמעי רגיש. למי שאינו יודע, מעי רגיש/רגיז או בשמו המקצועי IBS זהו מצב בו המעיים בריאים מבחינה אורגנית אולם תפקודם פגום והם אינם עובדים כראוי או בפשטות יש כל מיני סימפטומים ואין לנו מושג למה הם באים ולאן הם קשורים.
היום אני יודעת לומר שהכאבים שלי נבעו משילוב של תזונה לא מתאימה לצד חרדות, פחדים וחוסר ביטחון שביחד פגעו באופן ישיר באיכות חיי לאורך שנים. אז, גם לא הבנתי מה קורה וגם לא היו לי הכלים והידע שיש לי, לכן בעיקר עברתי בין רופאים, בדיקות פולשניות ואבחנות משתנות לבין תרופות ולא מצאתי מזור. נקודת השינוי הייתה עבורי כשפניתי אל הרפואה הטבעית והתחלתי תהליך של איזון וריפוי בעזרת תזונה טבעית בשילוב תמציות פרחי באך– השינוי היה דרמתי ומהותי ומאז הכל היסטוריה, כבר שנים שאני חיה את החלום קמה בבוקר ללא כאבי בטן, מאוזנת רגשית ומגשימה כל יום מחדש חלומות נוספים. כיום חשוב לי לשחזר את ההצלחה כל יום מחדש.

לין דואק

שמי לין דואק, בת 36, אמא ל-3 ילדים מכפר סבא וקוסמטיקאית עצמאית מזה עשור.
אני מציעה טיפולי פנים לילדים ובני נוער מגיל 11 ומעלה.

הילדים היום מודעים מאוד לחיצוניות שלהם והם מרגישים פעמים רבות שהפצעונים פוגעים בהם חברתית ולכן טיפולי הפנים, שפעם התחילו בגיל מאוחר יותר מתחילים היום החל מתחילת גיל ההתבגרות ממש.

אני מטפלת בילדים שמגיעים אלי בחומרים עדינים המתאימים לעורם הצעיר ומשתדלת לתת מענה לכל ילדה או ילד המגיעים אלי על מנת שיהיה שמח ומאושר עם עצמו ובעל בטחון עצמי.
אני משתדלת לתת מענה לכל פנייה כזאת בין אם הטיפול ייארך שעה ומעלה או אפילו כמה דקות מכיוון שאני מאמינה שאין להתעלם מילד/ה שמעלים נושא שמפריע להם לגבי עצמם.

צברתי הרבה ניסיון וידע בתחום טיפולי הפנים והאקנה, ילדים, בני נוער ומבוגרים, ואני מתאימה לכל אחד את הטיפול המתאים לו.

אני מזמינה אתכם להתייעץ איתי בכל שאלה ללא עלות.

נטע בכר

נטע בכר

מגיל צעיר ידעתי שאהיה גננת, אני תמיד אומרת, שהמקצוע בחר בי

תמיד ידעתי שליבי ונשמתי שייכים לעולם הקסום הזה, אשר מעלה חיוך על השפתיים וניצוץ תמידי בעיניים – עולם הילדים

בחרתי לעסוק בתחום, אשר משלב נתינה, לב רחב והמון אהבה.

כמלווה התפתחותית וכיועצת שינה לתינוקות יש בידי ידע וכלים, אשר מסייעים לי לעזור לכם, ההורים, לשפר את איכות חייכם ואת איכות חיי ילדכם.

חשוב לי לעזור, להדריך ולתרום מהידע שלי כאשת חינוך וכאשת מקצוע.

אני פה כדי להדריך אתכם, הורים עייפים, ולהחזיר לידיכם את הרוגע ואת השלווה בדרך לבניית סמכות הורית מיטיבה ומגובשת.

חשוב לי להפיג חששות ולעזור במצבים מעוררי דאגה (כגון עיכובים התפתחותיים), להרגיע, להדריך ולסייע בידכם לחוות הורות מאושרת ורגועה

נועם קורל גלעד

שלום, שמי נועם קורל גלעד, בת 53, אני הילרית, מטפלת, עוסקת בטיפול בדרכים שונות ובתקשור כ- 22 שנים. כעת מתמקדת בעיקר בטיפול בעזרת מטוטלת שבו משלבת גם טכניקות נוספות. את שיטת הטיפול בעזרת מטוטלת. למדתי אצל מורה פרטית בשם שחף ליפשיץ.
התחברתי לשיטה הזאת במהירות, מכיוון שהיא מאפשרת לעקוף מחסומים של התנגדויות לטיפול, שכליים ורגשיים כאחד, ולכן יכולה להשפיע במקומות שבהם בשיטות רבות בעקבות התנגדויות שעולות-נוצר צורך לעבוד קודם על אותן התנגדויות, ורק לאחר מכן ניתן לטפל בנושא עצמו, והן, מכיוון שהיא מאוד יצירתית, ואפשר לעבוד איתה על מגוון תחומים, מצבים ונושאים, גם מרחוק וגם פנים אל פנים. כלומר- ניתן לטפל הן במפגש פרונטלי, הן דרך זום או אמצעי מדיה אחרים, ובנוסף – ניתן לטפל באדם גם ללא נוכחותו הפיזית, וללא צורך בזמינותו במהלך הטיפול. אני נהנית מכך שפעמים רבות ילדים מגיבים לטיפול בצורה מהירה יותר מהמבוגרים והשיטה עובדת בצורה מאוד פשוטה וממוקדת גם אם היא ללא נוכחות המטופל, וללא צורך בהרבה תיווך מילולי.

אני מקבלת בקליניקה בחדרה ובאונליין

ליקא איל

לאחר הלידה החמישית, הפרטית שלי, חשתי שמקומי הוא לצד אותן נשים חזקות ומיוחדות ברגע המכונן שלהן. ניטעה בי הידיעה שהגיע הזמן להגשים את חלומי ולהיות דולה בד בבד עם קורס הכנה ללידה בה בן הזוג שותף באופן מלא.
בחירה זו הגיעה כשבאמתחתי ארגז כלים: טיפול גוף נפש, עיסוי רפואי ורפלקסולוגיה המעניקים נופך נוסף ללידה.
בכל הכנה ללידה ולידה- הטיפול בהריוניות וביולדות מהווים עבורי את פלא הבריאה. מאז אותו הרגע ועד היום כל לידה עבורי היא חיים חדשים והתרגשות שאין לה תחליף בד בבד עם הקשר המיוחד שנוצר עם הזוג. אני יוצרת סביבה תומכת ומכילה, עוטפת באהבה ובוראת מציאות חדשה.

אהובה אהרוני

אני סבתא ל-5 נכדים מדהימים ש-4 מהם עם הפרעת קשב על סוגיה השונים.
שותפה פעילה לגידולם ולהתמודדות עם האתגרים הנובעים מההפרעה.

האני מאמין שלי – הדרך להצלחה מתחילה במחשבה.
כשנשנה את תפיסת העולם שלנו, את האמונות המגבילות ונחזק את העוצמות שבנו
נלמד להתאהב בעצמנו מחדש.
ונצליח לשנות גם את המציאות בה אנו חיים.

הקליניקה שלי נמצאת ביהוד, מהווה מעין אי של שקט,
מכיל ואוהב, בו מרגיש המתבגר בטוח , ללא שיפוט או ביקורת
המקום מחבק וקשוב . מאפשר להעלות את הקשיים ולהתבונן בהם ללא פחד
כדי ליצור שינוי במחשבה ובמציאות.

צרו קשר

דילוג לתוכן